Директор — Прус Тетяна Василівна

Закінчила Хмельницьке педагогічне училище, Кам’янець-Подільський педагогічний інститут, філологічний факультет, спеціальність — російська мова та література.
Має вищу кваліфікаційну категорію, звання «Вчитель-методист»
Нагороджена грамотами відділу  освіти, обласного управління освіти, грамотою Міністерства освіти України. Відмінник освіти України.
Педагогічний стаж — 36 років.
Посаду директора Сусловецької ЗОШ І-ІІІ ст. обіймає з 2009 року

Заступник директора з навчально-виховної роботи- Плаксій Зінаїда Миколаївна

Закінчила Хмельницьке педагогічне училище, Кам’янець-Подільський педагогічний інститут, історичний факультет, спеціальність — історія та правознавство
Має вищу кваліфікаційну категорію, звання «Старший вчитель», звання «Вчитель-методист»
Нагороджена грамотами відділу  освіти, грамотою районної державної адміністрації, грамотою обласного управління освіти
Педагогічний стаж — 38 років.
Посаду заступника директора з навчально-виховної роботи Сусловецької ЗОШ І-ІІІ ст. обіймає з 1987 року